iPhone 4g / 4s-i remont ja hooldus

10.05.2014

iphone 4 näytön vaihto, iphone 4s korjaus

Aastane garantii kõigile iPhone’i remonditöödele!

Teeme iPhone 4 kiiresti ja ilma mingi vaevata korda. Mistahes remont võtab aega vähem kui tunni. Hinnad leiate hinnakirjast.

Remondime mistahes vigu:

  • iPhone 4 / 4s-i ekraan ei tööta.
  • iPhone 4 / 4s-i aku ei tööta.
  • iPhone on märjaks saanud.
  • iPhone 4 / 4s ei lae.
  • iPhone 4 / 4s kaamera ei tööta.
  • iPhone 4 / 4s toitenupp ei tööta.
  • iPhone 4 / 4s koduklahv ei tööta.

Asjad, mida tasub enne hooldust kontrollida:

Sageli selgub, et hooldust ei olegi vaja. Näiteks juhul, kui iPhone 4 ei lae, siis kontrollige esmalt laaduripesa. Sinna võib olla kogunenud tolmu. Probleemi lahendamisel on heaks abiks tolmuhari, vatipulk või tolmuimeja. Pärast tolmu ettevaatlikku eemaldamist võib laaduripesa uuesti tööle hakata. Juhul kui sellest ei ole kasu, siis võtke ühendust ja teeme vea korda. Sama probleem võib olla ka kõlariliitmikuga – proovige seda esmalt ise puhastada.

Üks levinud probleeme on see, et iPhone on märjaks saanud. Juhul kui teie iPhone on märjaks saanud, siis pange telefon kinnisesse kotti, kus on riisi või midagi muud, mis imab hästi niiskust. Nii saate telefonist suurema osa niiskusest kohe kätte.
Märga telefoni ei tohi mingil juhul enne sisse lülitada, kui olete toonud selle meile kontrolli. Märjaks saanud seadmetele me garantiid ei anna, kuid võime siiski vaadata, kas saame midagi ära teha.

Koduklahvid tuleb teatud aja möödudes välja vahetada, kuna nende all asuv liitmik kulub. Võib öelda, et kui teatud kilomeetrite arv on täis, siis läheb iPhone’i koduklahv väljavahetamisele. Sama kehtib toite- ja helitugevusnuppude kohta.

Aitame hea meelega kõigi telefoni kohta käivate küsimuste korral. Võtke ühendust või vaadake iPhone’i remondi hinda. Aitame teil telefoni korda teha ja seda hooldada.

Ekraan ei tööta?

Yleensä kaikki näytön viat korjaantuu kun kosketuspaneeli ja Üldjuhul lahenevad kõik ekraaniga seotud probleemid, kui puutepaneel ja esiklaas uue vastu vahetada. Vahetame selle vähem kui tunniga ära.