iPhone 6 ekraani vahetamine

28.10.2014

iphone 6 korjaus

Täna see juhtuski!

Olime üsna põnevil, kui esimese iPhone 6 remondilauale saime. Eriti kui tegemist on telefoniga, mille varuosad on veel vägagi kallid.

Seadme parandamine on praegusel ajal ikka üsna teises sfääris võrreldes telefonidega iPhone 5s või iPhone 5-ga, mille remont on juba suhteliselt soodne. Seadme remondihind on 269 eurot, mis on meie arvates liig mis liig. Õnneks läheb seade enamasti ettevõtte või kodu kindlustuse alla, mis võimaldab omavastutusega hakkama saada. Soovitame oma kindlustusfirmalt enne seadme remonti toomist üle kontrollida, kas kindlustus hüvitab remondi.

Võtsime telefoni põnevusega lahti. Õnneks olime juba enne mitu korda avanud oma iPhone 6, mille tellisime Saksamaalt kohe, kui selleks võimalus avanes. iPhone 6 on oma ehituselt üsna sarnane iPhone 5-ga, mis on ka kergesti märgatav YouTube’is leiduvate videote põhjal:

Kirjutame ka ise õige pea juhendi iPhone 6 ekraani vahetamiseks. Kui üle 600 euro maksva telefoni ise parandamine 200 eurot maksva varuosaga tundub liiga närvesööv, siis võite meie peale loota – oleme ka kindlustusfirmade tunnustatud iPhone’i seadmete hooldusfirma.

Uuendus: kuidas parandada iPhone 6 ise? Kui iPhone 6 klaas on katki, vt juhiseid siit: