Liigu edasi põhisisu juurde

Alates septembrist leiad nutiseadmete kiirhooldusketi Fonum esinduse ka Viru Keskuses

Nüüd saad enda nutitelefoni Tallinnas tunni ajaga korda lisaks Kristiine keskusele ka Viru Keskuses, kus asub kõige uuem Fonumi esindus.

Nutitelefonist on paljude jaoks saanud asendamatu kaaslane nii tööl kui eraelus ja kui mobiiliga peaks midagi juhtuma, siis lisaks rahalisele kahjule peab telefon tihti pikalt paranduses viibima – mõnikord nädalaid ja halvemal juhul koguni kuid.

Viru Keskuses avas uksed Fonumi keti uus esindus, mis pakub Eestis enim levinud nutitelefonidele kiirhooldust. Fonumis remonditakse 80 protsenti enim levinud riketest, kuid võrreldes tavapärase hooldukeskusega, kus võib remont kesta keskmiselt peaaegu kaks nädalat, tehakse Fonumis levinumad hooldustööd tunniga.

„Klientidel kipuvad nutitelefonid alatihti katki minema ja olulise töövahendi kaotamine koos andmetega võib toimetuste keskel olla mõeldamatu. Seepärast on Eestis kiireima nutihoolduse pakkumine klientide poolt väga hinnatud ja väärtustatud teenus. Rõõm on tõdeda, et Fonumi kett on laienenud ka kesklinna, ning sealsed kliendid saavad oma telefoni remonditud ajaga, mil saab näiteks toidupoes sisseoste teha,“ sõnas Elisa erakliendiüksuse juht Andrus Hiiepuu.

Fonumi nutiseadmete kiirhooldusketi juht Ivar Tennokese kinnitab, et Viru Keskuse esindus on sama võimekas kui Kristiine ja Tartu oma ning kõigile suurematele brändidele nagu Apple, Xiaomi, Huawei ja Samsung, pakuvad kiiret aku või ekraani vahetust. Soovi korral saavad remonditud ka teised vähem levinud seadmed. „Fonumi spetsialistide poole võib pöörduda iga seadmega ja võimaluse korral aitame igat klienti. Kõikidele tehtud töödele anname kaasa ka ühe aastase garantii,“ lubab Tennokese.

Viimase kolme kuu jooksul on Eesti Fonumites teostatud üle 1700 remondi. Peamiselt on selleks ekraani, korpuse ja aku vahetus. Enamasti vahetatakse ekraane Samsung S8 ja S8+, Apple iPhone SE, 7 ja 6s mudelitel. Korpusi või telefoni tagumist kaant vahetatakse peamiselt ainult Samsungidel – S8, S8+, S9, S9+ ja A8 ning iPhone 7-l. See-eest akuvahetuses domineerib peamiselt iPhone eelnevalt mainitud mudelitega.

Fonumis tehakse kõikvõimalikke varuosade vahetusi, kaitseklaaside paigaldamist ja aidatakse ka võimalusel tarkvaraprobleemide lahendamisel. „Üldiselt tuuakse ikka tavapäraste kahjustustega telefone, aga on olnud juhuseid, kui seade on jäänud auto alla või kukkunud järve põhja, kuid need on pigem harvad juhused, “ lisab Tennokese.

Kiirhoolduse korras ehk vähem kui tunniga tehakse korda Apple’i, Samsungi, Huawei ja OnePlusi seadmed, mille käigus vahetatakse seadme ekraan, aku või tehakse mõni muu mitte-garantiiline töö. Fonum on suunatud kliendile, kes väärtustab enda aega ja ei soovi seadet nädalateks viia klassikalisse hoolduskeskusesse.

Uus esindus on avatud Viru Keskuse esimesel korrusel Elisa kõrval.

Haapsalu kaubamajas avatakse unikaalset kiiremonti ja nutitelefone pakkuv Fonum+

Eestis ainulaadset nutitelefoni tunniajast kiirremonti pakkuv Fonum avas neljanda ja pisut erilise Fonum+ esinduse Haapsalu Kaubanduskeskuses. Uues…

Revolutsioon mobiiliparanduses: äsja Eestisse saabunud laserlõikur võimaldab telefone parandada vaid mõne tunniga

Meie nutiseadmetega tuleb aeg-ajalt ikka ette õnnetusi, ent kõikvõimalike kahjustuste likvideerimine on pea alati nõudnud meisterlikku kätt, täpsust…

Fonumi spetsialistide kõige üllatavamad kogemused: sisselöödud augud paisunud akus ning mikrolaineahjus ’’laetud’’ telefonid

See, et mõni telefon või muu nutividin mõnel hetkel remonti jõuab, ei ole kuigi haruldane nähtus. Kuid see, mida remonditehnikud aga mõnikord nägema…