iphone huolto hinnasto

TERE, MINA OLEN
JUSSI

Kogusin siia lehele kokku küsimused, mida meie hoolduse kohta kõige sagedamini küsitakse. Loodan, et on abiks!

FONUM KKK

Kas te kasutate APPLE'i originaalosi?

Ei kasuta, aga meie osad valmistatakse samades tehastes, kus Apple'i omadki, kõiki neid on enne paigaldamist katsetatud ning nende kvaliteedis on veendutud.

Kas remondite ka teisi kaubamärke peale Apple'i?

Jah. Ka Samsung Galaxy telefonid teeme vähem kui tunniga korda. Peale selle remondime kahe-kolme päeva jooksul veel Honori, Sony ja LG telefonid. Kõiki mudeleid saate vaadata hinnakirja lehelt.

Kas remont õnnestub?

Ikka. Teeme iPhone'i, iPadi ja Samsung Galaxy mistahes vead korda. Peale selle remondime hulgaliselt teisi mudeleid. Kõiki mudeleid saate vaadata hinnakirja lehelt. Kõige raskem on parandada tarkvaravigu, kuna nende tuvastamine võib osutuda keeruliseks. Kui ei tea täpselt, milles asi, siis võib meile helistada (tel 56 574 777) ning me ütleme hinnangulise remondiaja ja -hinna.

Millised on maksevõimalused?

Maksta saab kas sularahas või kaardiga. Meie juures kehtivad kõik levinumad deebet- ja krediitkaardid.

Miks teiste telefonimudelite remont kauem aega võtab?

Leidsime, et tahame oma kliente paremini teenindada. Seetõttu võtsime ette ka Sony, LG ja Honori telefonid. Juhul kui teie telefonimudelit hinnakirjas ei leidu, siis võtke meiega ühendust.

Kui kaua remont aega võtab?

Kõik Apple'i ja Samsungi tooted teeme korda vähem kui tunni ajaga. Kui varuosad on laos olemas, siis remondime Sony, LG ja Honori telefonid kahe-kolme päeva jooksul. Märjaks saanud ja tarkvaravigadega telefoni remondiaja ja -hinna saate teada, kui võtate meiega kontaktandmete lehel asuva kontaktivormi kaudu ühendust või helistate otse hoolduskeskusesse.

Kas annate garantii?

Anname remondile ja varuosadele aastase garantii. Kõigi varuosade toimivust on kontrollitud ja need on kvaliteetsed.