Liigu edasi põhisisu juurde

Korduma kippuvad küsimused

Anname vastused levinumatele küsimustele

Ei kasuta, aga meie varuosad valmistatakse samades tehastes, kus Apple’i omadki, kõiki osi on enne paigaldamist katsetatud ja oleme nende heas kvaliteedis veendunud.

Jah. Teeme ka Samsung Galaxy telefonid korda vähem kui tunniga. Peale selle remondime kahe-kolme päeva jooksul Honori, Sony ja LG telefone. Kõiki mudeleid saate vaadata hinnakirja lehelt.

Ikka. Teeme korda iPhone’i, iPadi ja Samsung Galaxy mistahes vead. Peale selle remondime hulka teisi mudeleid. Kõiki mudeleid saate vaadata hinnakirja lehelt. Kõige raskem on parandada tarkvaravigu, sest nende tuvastamine võib osutuda keeruliseks. Kui ei tea täpselt, milles asi, võite meile helistada (tel 56 574 777) ning me ütleme hinnangulise remondiaja ja -hinna.

Maksta saab sularahas või kaardiga. Meie juures kehtivad kõik levinumad deebet- ja krediitkaardid.

Leidsime, et tahame oma kliente paremini teenindada. Seetõttu võtsime ette ka Sony, LG ja Honori telefonid. Kui teie telefoni mudelit hinnakirjas ei leidu, võtke meiega ühendust.

Kõik Apple'i ja Samsungi tooted teeme korda vähem kui tunni ajaga. Kui varuosad on laos olemas, siis remondime Sony, LG ja Honori telefonid kahe-kolme päeva jooksul. Märjaks saanud ja tarkvaravigadega telefoni remondiaja ja -hinna saate teada, kui võtate meiega kontaktandmete lehel asuva kontaktivormi kaudu ühendust või helistate otse hoolduskeskusesse.

Anname remondile ja varuosadele aastase garantii. Kõigi varuosade toimivust on kontrollitud ja need on kvaliteetsed.